Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: IcemanUA  
Форум » Болтология » OFFтоп » Доставка продуктів
Доставка продуктів
olkamaslova761Дата: Пятница, 06.10.2023, 21:47 | Сообщение # 1
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Здрастуйте! Чи знаєте ви онлайн-магазини, де можна замовляти свіжі фермерські продукти з доставкою прямо до дверей? Хочу підтримувати локальних виробників, але при цьому зручно отримувати покупки.
 
viktorovnauliana711Дата: Суббота, 07.10.2023, 13:58 | Сообщение # 2
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Коли я вперше почула про інтернет магазин EKO Market, я була скептично налаштована. Але коли моя подруга рекомендувала його мені, я вирішила спробувати. І, о боже, я настільки рада, що це зробила! Молочні продукти завжди свіжі, яйця найвищої якості, а сир просто неймовірний. Тому якщо потрібне молоко, яйця, сир https://eko.zakaz.ua/uk/categories/dairy-and-eggs-ekomarket/ або інші продукти, раджу. А доставка... така швидка та вчасна!
 
k_kharitonova20Дата: Понедельник, 18.12.2023, 15:13 | Сообщение # 3
Новичек
Группа: Начинающие
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
це супер зручно!
 
vikavet24Дата: Вторник, 30.04.2024, 19:31 | Сообщение # 4
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цитата viktorovnauliana711 ()
Коли я вперше почула про інтернет магазин EKO Market, я була скептично налаштована. Але коли моя подруга рекомендувала його мені, я вирішила спробувати. І, о боже, я настільки рада, що це зробила! Молочні продукти завжди свіжі, яйця найвищої якості, а сир просто неймовірний. Тому якщо потрібне молоко, яйця, сир https://eko.zakaz.ua/uk/categories/dairy-and-eggs-ekomarket/ або інші продукти, раджу. А доставка... така швидка та вчасна!
Дякую за рекомендацію. Якраз шукала собі подібний магазинчик, адже їжа повинна бути корисною та натуральною!
 
Форум » Болтология » OFFтоп » Доставка продуктів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:



Copyright Wolfish & Iya © 2024