Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: IcemanUA  
Форум » Болтология » OFFтоп » Цветы
Цветы
GriniiДата: Пятница, 05.06.2020, 09:08 | Сообщение # 1
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Приветик всем. Давайте в этой теме, обсудим самые красивые творения природы - цветы. Как по мне, цветы созданы для того, что бы без слов передавать наши чувства, радости, любви, скорби или уважения. 
Посмотрите на эту красоту! 
 
Как вы думаете, что чувствует девушка, которая держит в руках букет метровых роз?
Лично я этот букет заказывал из России на Украину для свое сестры, через вот этот https://www.royal-flowers.dp.ua Днепровский (Украина) магазин Роял Фловерс, на Коцюбинского,2. 
Если у вас есть родственники или друзья в соседней стране, то можете тот магазинчик взять себе на заметку.
 
juravlevamarinkaДата: Пятница, 20.08.2021, 16:47 | Сообщение # 2
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
А де в місті Рівне можна замовити квіти з доставкою? Немає можливості по іншому привітати подругу.
 
HattabДата: Пятница, 20.08.2021, 17:39 | Сообщение # 3
Новичек
Группа: Начинающие
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цитата juravlevamarinka ()
А де в місті Рівне можна замовити квіти з доставкою? Немає можливості по іншому привітати подругу.

Зручно, коли квіти можна замовити, не виходячи з дому, і відправити їх на потрібну адресу, щоб порадувати якусь людину, підняти їй настрій. Я теж так роблю іноді для своєї коханої. Вже звик користуватися ось цим сервісом https://roza.rv.ua , де можна завжди замовити свіжі квіти, зібрані в прекрасні букети. Там, до речі, доставка по місту безкоштовна. А коли кур'єр доставить замовлений букет, ще й фотозвіт вам відправляють на електронну пошту.
 
reklamadoskiuaДата: Четверг, 01.09.2022, 13:51 | Сообщение # 4
Новичек
Группа: Начинающие
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Цитата Grinii ()
Как вы думаете, что чувствует девушка, которая держит в руках букет метровых роз?

Я не думаю, а занаю точно - девушка испытывает экстаз. Метровые розы это нечто!.
 
AnastasiiaKrilovaДата: Четверг, 15.12.2022, 14:39 | Сообщение # 5
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
обожаю цветы
 
viktorovnauliana711Дата: Суббота, 15.07.2023, 13:26 | Сообщение # 6
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 12
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Я думаю, що багато хто хотів би отримати такий подарунок.
 
la2217596Дата: Суббота, 22.07.2023, 14:01 | Сообщение # 7
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Збираючись на весілля, важливо приділити увагу кожній деталі, а весільний букет https://goldenflora.com.ua/c/bouquets/vesilni-buketi/ це не менше важливий аксесуар, ніж весільна сукня. Якщо ви хочете, щоб ваш букет був особливим і неповторним, обирайте покупку в Goldenflora.
Goldenflora - це найкращий вибір для тих, хто бажає зробити своє весілля дійсно чарівним. Вони пропонують широкий вибір весільних букетів, виготовлених з найкрасивіших квітів, які додають відчуття святковості і радості. Кожен букет виходить неповторним завдяки майстерності флористів, які знають, як створити справжнє творіння.
 
sarapoylyДата: Понедельник, 18.12.2023, 10:58 | Сообщение # 8
Новичек
Группа: Начинающие
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
Дякую за рекомендовані посилання
 
albelen88Дата: Суббота, 23.12.2023, 22:30 | Сообщение # 9
Новичек
Группа: Начинающие
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Оффлайн
спасибо.
 
Форум » Болтология » OFFтоп » Цветы
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:



Copyright Wolfish & Iya © 2024